KÜÇÜK EV ALETLERİ İLE İLGİLİ YAŞANILAN SORUNLAR

Elektrikli Isıtıcı İle İlgili Sorunlar

Elektrikli ısıtıcı bozulması pek çok nedene bağlı olarak gerçekleşebilmektedir. Başta elektrikli ısıtıcının bozulma nedeni yanlış kullanılması ya da sıcaklık nedeniyle ısıtıcının motorunun bozulması gibi nedenler yer almaktadır.
Elektrikli ısıtıcının bozulduğu pek çok şekilde anlayabilirsiniz. Elektrikli ısıtıcı ya da ufonun fişini prize taktığınızda çalışmıyorsa ya da prize taktığınızda ani bir ışıkla birlikte motorun yanması sonucu ortaya kötü bir koku çıkıyorsa ısıtıcınız bozulmuş demektir.
Daha fazla oku

Blender İle İlgili Sorunlar

Eğer blenderınız bozulduysa ve nereye başvuracağınız konusunda kararsızsanız blenderınızın markasının servisine başvurmanızda fayda vardır. Her blender tamir servisi kendi markasının yedek parça ve ürünlerini temin ettiği için başka bir markanın servisi sorunu çözmeniz konusunda yetersiz kalacaktır. Eğer blender markasının bir servisi yoksa bu durumda elektronik cihazların tamirini yapan güvenilir bir yere blenderınızı tamir ettirebilirsiniz.Balcı Teknik Tamir olarak blender tamir hizmeti vermekteyiz.
Elektronik cihazlar son derecede hassas ve dikkatli tamir edilmesi gereken ürünlerdir. Eğer elektronik cihazların dilinden anlıyorsanız blenderın zarar gören parçasının değişimini kendiniz yapabilirsiniz. Ancak elektronik cihazlardan anlamıyorsanız hem kendinize hem de ürüne daha fazla zarar vermemek adına ürünü tamir için blender markasının servisine ya da diğer elektronik cihazların tamir edildiği bir yere teslim etmenizi öneririz.
Daha fazla oku

Elektrik Süpürgesi İle İlgili Sorunlar

Elektrikli süpürgenin bozulduğunu anlamanın pek çok yolu vardır. Örneğin süpürgeniz iyi çekmiyorsa, fişe taktığınız hale çalışmıyorsa, süpürgeyi kullanırken süpürgeden ani bir ışık çıkmış ve süpürge çalışmayı bırakmışsa, süpürgenin kablosu soyulmuş ya da kopmuşsa süpürgeniz bozulacaktır. Süpürgenizin bozulma derecesine göre süpürge tamamen kullanılmaz hale gelebileceği gibi çalışırken bazı aksaklıklar ile de kendisini belli edebilecektir.
Elektrikli süpürgeniz hiç çekmiyorsa ya da eskisine oranla çok az partikül çekiyorsa bunun nedeni pek çok şey olabilir. Örneğin elektrikli süpürgenizin torbası çok dolmuş olabilir ya da süpürgenizin motoru güçsüzleşmiş olabilir. Bu durumla karşılaştığınızda önce elektrikli süpürge bozulması yerine süpürgenin toz torbasını kontrol etmenizde fayda vardır. Yine aynı şekilde elektrikli süpürge hortumunu da kontrol ederek burada büyük bir cismin sıkışıp sıkışmadığını gözlemleyin. Eğer bu kısımlarda bir sıkıntı yoksa süpürgeniz bozulmuş demektir.
Daha fazla oku

Rondo İle İlgli Sorunlar

Rondonuzu tamir ettireceğiniz yere, rondonun arızası nedeniyle değişim yapılması gereken parçaya, rondonun tamiri için gerekli olan işçiliğe göre tamir ücreti değişecektir. Net bir tamir ücreti almak istiyorsanız tamir için rondonuzu teslim ettiğiniz mekanın rondonuzu incelemesini ve rondonuzun arızası, ihtiyaç duyulan yedek parça gibi faktörleri göz önünde bulundurarak size net bir fiyat vermesini sağlayabilirsiniz. Tamir merkezlerinin sizlere sunduğu rondo tamir fiyatı size uygun gelirse tamiratın bir an önce gerçekleştirilmesini sağlayabilir ya da ücret size fazla gelirse ürünün tamir edilmeden size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Rondonuz bozulduysa ve evde rondo tamir edecek tamir bilgisine ve deneyime sahipseniz gerekli yedek parçalar ile rondonun tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak eğer rondo tamir etmeyi bilmiyorsanız bu durumda bozulan rondo tamiri evde yapmaya çalışmanız ev kazalarının oluşmasına neden olabileceği gibi rondonuzun tamir edilemeyecek boyutta hasar almasına neden olabilir.
Daha fazla oku

Vantilatör İle İlgili Sorunlar

Vantilatör tamir servisi ve elektronik cihazların tamirini yapan yerlere vantilatörünüzü tamir ettirebilirsiniz. Vantilatörünüzün tamirinin en iyi şekilde yapılması için güvenilir ve işini iyi yapan bir elektronik cihazların tamirini yapan yer seçmenizi öneririz. Yine eğer vantilatörünüzün servisi varsa servis tamiri en iyi şekilde ve orijinal parçalar ile tamir imkanı sunduğu için servise vantilatörünüzü tamir ettirebilirsiniz. Eğer sizin bir hatanız sonucu vantilatör arızalanmadıysa servis vantilatörünüzü ücretsiz şekilde tamir ederek size teslim edecektir. Balcı Teknik Tamir olarak vantilatör tamir hizmeti vermekteyiz.
Vantilatör tamir fiyatları tamir için seçtiğiniz mekana, vantilatörün bozulma nedenine ve hangi parçalar ile arızanın tamir edileceğine göre değişen vantilatör fiyatları ile tamir edilmektedir. Arızalı vantilatörünüzü inceleyen servis ya da elektronik cihaz tamiri yapan kişi size net bir fiyat bilgisi verecektir. Bu tamir fiyatının size uygun gelip gelmemesine göre vantilatörünü tamir ettirmeye ya da yeni bir vantilatör satın almayı seçebilirsiniz. Bazen vantilatörün tamir fiyatı ürünün satın alma fiyatına yakın olacağı için bu durumda yeni bir vantilatör satın almanız sizin lehinize olacaktır.
Daha fazla oku

Ütü İle İlgili Sorunlar

Bozulan ütü tamiri evde gerçekleştirilebilen bir tamirdir ancak bunun için çok iyi bir elektronik cihaz tamiri ve arızanın giderilmesi için gerekli olan yedek parçaların tamiri gerekir. Eğer yeterince bilginiz yoksa bu durumda ütüyü tamir edeyim derken ütünün çok daha ciddi bir şekilde hasar almasına neden olabilirsiniz. Yine yanlış tamir sonucu ütüyü çalıştırmaya çalıştığınızda çeşitli ev kazalarının oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle en garantili ve güvenilir tamir yöntemi şüphesiz ütünün tamirinden anlayan servis ya da elektronik cihaz tamir yerlerine ütünüzü teslim etmek olmalıdır.
Ütünüz bozulduysa ve tamir için ne kadar para ödemeniz gerektiği konusunda net bir bilgi almak istiyorsanız bunun ancak yapılan incelemeler sonucu arızanın nedeni ve değiştirilecek parçaya göre belirlenebileceğini bilmenizde fayda vardır. Bozulan ütünüzü inceleyen servis ya da tamir edecek kişi size net bir ütü tamir fiyatı verecektir. Bu fiyata göre ütünüzü tamir ettirip ettirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Balcı Teknik Tamir olarak ütü tamiri hizmeti vermekteyiz.
Daha fazla oku

Waffle Makinesi İle İlgili Sorunlar

Waffle makinesi arıza nedenleri pek çok farklı sebepten dolayı oluşabilmektedir. En başta waffle makinesinin yanlış kullanılması, kablosunun ve diğer parçalarının ısıdan dolayı zarar görmesi, makinenin açık unutulması, makinenin güç kaynağının ve iletkenlerinin bozulması ve daha pek çok neden waffle makinenizin arızalanmasına neden olmuş olabilir.
Waffle makineniz bozulduysa ve ne yapmanız gerektiğini bilemiyorsanız öncelikle arıza yeni gerçekleştiyse ürünün fişini çekiniz. Bozulan ürüne elektrik akışının devam etmesi ürünün kablolarının kısa devre sonucu yanmasına neden olabilir.
Daha fazla oku

Tost Makinesi İle İlgili Sorunlar

Tost makineniz bozulduğunda tamir için bir yer seçerken öncelikle güvenilir bir yer seçmeniz çok önemlidir. Bunun için müşteri yorumlarını internetten inceleyerek iyi ve kaliteli tamir hizmeti sunan yerlere ulaşabilirsiniz. Eğer servis seçecekseniz bu durumda adresinize yakın olan servisi seçmeniz ürünün tamirinden sonra ürünü teslim alma ve ürünü tamir için teslim etme konusunda size vakit kazandıracaktır.
Tost makinenizin tamir ücreti arızanın kaynağına, arızanın tamiratı için gerekli olan yedek parça ve tamir işleminin niteliğine göre değişim gösterecektir. Net bir tost makinesi tamir fiyatı için tamir için anlaştığınız merkezin inceleme yapmasını ve buna göre size net bir fiyat vermesini sağlayabilirsiniz.
Daha fazla oku

Saç Kurutma Makinesi İle İlgili Sorunlar

Saç kurutma makinası pek çok model ve renkte üretilen modellerden oluşmaktadır. Örneğin ağız kısmı çok geniş olan ve daha kısa süreli kurutma sağlayan saç kurutma makinası modelleri olduğu gibi saçta fön etkisi yaratması amacı ile ağız kısmının daha dar olduğu modeller de bulunmaktadır. Bu modelleri seçerken kullanım amacınıza uygun ürünler seçmenizde fayda vardır.
Saç kurutma makinasının fiyatları ürünü satın aldığınız markaya, modele, saç kurutma makinasının özelliklerine göre değişim gösterecektir. Bu nedenle her bütçeye uygun saç kurutma makinası bulmak oldukça kolaydır. Saç kurutma makinası bakımından fiyatı size uygun olan ürünler arıyorsanız bütçenizi önceden tayin edebilir ve daha sonra bütçenizin sınırı ile ürünleri filtreleyerek saç kurutma makinası fiyatı bakımından size uygun olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Daha fazla oku

Mutfak Robotu İle İlgili Sorunlar

Bozuk mutfak robotu pek çok şekilde kendisini gösterebilir. Örneğin önceden çok iyi bir şekilde yiyecekleri çektiğiniz robotunuz artık yiyecekleri istediğiniz şekilde öğütemeyebilir. Aynı şekilde mutfak robotunu kullanırken aniden erimiş plastik kokusu alabilirsiniz. Ya da mutfak robotunu prize taktığınız halde robot çalışmayabilir. Böyle durumlarda mutfak robotu bozulduğu için tamir edilmesi gerekir.
Mutfak robotunuzun hangi parçasının bozulduğunu biliyorsanız bu yedek parçayı temin ederek mutfak robotunuzun eski performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu yedek parçaları elektronik cihazların yedek parçalarının satışını yapan e – ticaret sitelerinden ya da elektronik marketlerden satın alabilirsiniz. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi ürünlerin tamiri sırasında çok dikkatli olmanız hem kendi güvenliğiniz hem de cihazın zarar görmeden tamiri için çok önemlidir.
Daha fazla oku