Elektrikli süpürgeniz bozulduysa süpürgenizin neden bozulduğu, tamir süreci ve tamir merkezleri hakkında bilgi alabileceğiniz bir yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

Elektrikli Süpürgem Neden Bozuldu?

Elektronik cihazlar son derecede hassas ve dış etkilerden kolayca etkilenen özellikte olan cihazlardır. Dolayısıyla elektrikli süpürgenin bozulması pek çok faktöre bağlı olarak yaşanabilen bir durumdur. Süpürgeyi yanlış kullanmanız, süpürgenin motorunun bozulması, süpürgenin kullanım ömrünü tamamlaması gibi pek çok faktör süpürgenizin bozulmasına yol açabilir.


Elektrikli Süpürgemin Bozulduğunu Nasıl Anlarım?

Elektrikli süpürgenin bozulduğunu anlamanın pek çok yolu vardır. Örneğin süpürgeniz iyi çekmiyorsa, fişe taktığınız hale çalışmıyorsa, süpürgeyi kullanırken süpürgeden ani bir ışık çıkmış ve süpürge çalışmayı bırakmışsa, süpürgenin kablosu soyulmuş ya da kopmuşsa süpürgeniz bozulacaktır. Süpürgenizin bozulma derecesine göre süpürge tamamen kullanılmaz hale gelebileceği gibi çalışırken bazı aksaklıklar ile de kendisini belli edebilecektir.

Elektrikli Süpürgem Çekmiyor, Bozuldu Mu?

Elektrikli süpürgeniz hiç çekmiyorsa ya da eskisine oranla çok az partikül çekiyorsa bunun nedeni pek çok şey olabilir. Örneğin elektrikli süpürgenizin torbası çok dolmuş olabilir ya da süpürgenizin motoru güçsüzleşmiş olabilir. Bu durumla karşılaştığınızda önce elektrikli süpürge bozulması yerine süpürgenin toz torbasını kontrol etmenizde fayda vardır. Yine aynı şekilde elektrikli süpürge hortumunu da kontrol ederek burada büyük bir cismin sıkışıp sıkışmadığını gözlemleyin. Eğer bu kısımlarda bir sıkıntı yoksa süpürgeniz bozulmuş demektir.

Elektrikli Süpürgemi Evde Tamir Edebilir Miyim?

Elektronik cihazların tamirinden anlıyorsanız bozulmuş olan elektrikli süpürgenizin tamirini uygun yedek parçalar ile gerçekleştirebilirsiniz. Ancak elektronik cihazların dilinden anlamıyorsanız süpürgenizi tamir etmeye çalıştığınızda süpürgeniz daha da bozulabilir ve kullanılmaz hale gelebilir.

Elektrikli Süpürge Nereye Tamir Ettirilir?

Elektrikli süpürgenin tamiri için öncelikle elektrikli süpürgenizin markasının servislerine süpürgenizi göstermenizde fayda vardır. Eğer kullanıcı hatasından kaynaklanmıyorsa servisler elektrikli süpürge tamiri ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Eğer elektrik süpürgenizin özel bir servisi yoksa bu durumda süpürgenin tamiri için elektronik cihazların tamirini gerçekleştiren yerlerden bilgi almanızda fayda vardır. İşini düzgün yapan ve güvenilir tamircilere elektrikli süpürgenizi teslim edebilir ve en kısa sürede elektrikli süpürgenizin tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.Balcı Teknik Tamir olarak elektrik süpürgesi tamir hizmeti vermekteyiz.

Elektrikli Süpürge Servisine Nasıl Ulaşılır?

Markanın telefon numarasından müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve bulunduğunuz adrese en yakın olan servise kolayca ulaşabilirsiniz. Ya da dilerseniz internetten de araştırma yaparak servislerin yerini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Elektrikli Süpürge Tamir Fiyatı Ne Kadar?

Elektrikli süpürgenizin arıza nedeni, arızanın giderilmesi için gereken işlem ve yedek parçalar, elektrikli süpürgenin tamirinin yapıldığı yere bağlı olarak elektrikli süpürge tamiri fiyatları değişiklik gösterecektir. Bu konuda net bilgi almak için süpürgenin tamirinin yapıldığı yere soru sorabilir ve kısa bir incelemenin ardından tamir için size net bir fiyat verilmesini sağlayabilirsiniz. Fiyat makul gelirse süpürgenizin tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.