Yazan:BalcıTeknikTamir / Hizmetlerimiz / / 0 Yorum

Rondo Tamiri

Gün geçmiyor ki yeni bir cihazın daha teknik bakımını yapmayalım. Şuan sitemizi ziyaret edip firmamızı inceleyen, Rondo Tamiri yapan firma arayışında olup sitemize misafir olan  herkesin aklında ki tek düşünce! Bu firma hemen hemen herşeyi tamir ediyor!Evet, aslında öyle diyebiliriz. Küçük ev aletlerinden tutunda büyük beyaz eşya ürünlerinize kadar bir çok ürünün tamiratını yapmakayız.

Belirli firmaların ürünlerini değil, piyasada bulunan bütün markaların ürünlöerini tamir ediyoruz. Onarılması ya da tamir edilmesi zor olan, çevrenizde ”bozulursa at çöpe” diyenlere kulak asmadan Rondo cihazınızı bize getirebilirsiniz. Peki hangi sorunlarda hizmet veriyoruz? Bu konuya da giriş yapalım.

Öncelikle Rondo ürününüzün dış makyajı konusunda herhangi bir müdahale yapmamaktayız. Yani çizlen yada dış kabından hasar alan ürünüze müdahale edememekteyiz. Ancak eğer iç aksamda yani motorunda bir problem varsa, elektrik giriş çıkışlarında sorun varsa, rahatlıkla müdehale ediyor ve sorunu tespit edip çözüme ulaştırıyoruz.

Sorun yaşamış olduğunuz cihazınızı isterseniz direk teknik servisimize getirtip sorununa baktırabilir, ya da iletişim bilgilerimizi kullanıp, sorunu yetkili arkadaşlarımıza anlattıktan sonra nasıl müdahale edececeğimiz konusunda bilgi alabilrisiniz. Bunun dışında motor yanması, ya da herhangi bir parça yanması hakkında da bilgi alabilrisiniz. Hangi sürede nereden geleceği konusunda da bilgi vermekteyiz.

Piyasaya göre uygun fiyatlı kaliteli hizmetimiz ile tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçmeyi lütfen ihmal etmeyiniz. Sadece bu ürün değil, bununla birlikte diğer marka model ve cihazlarında yukarıda belirttiğimiz üzere tamiratını yapmaktayız. Mesai saatleri içerisinde bize ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Sitremizde bulunana harita bölümünden teknik servisimizin adres bilgisne ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.