Rondonuz bozulduysa ve rondonuzun tamir süreci ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızdan ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Rondo Neden Bozulur?

Rondo bozulma nedenleri pek çok farklı nedenden oluşmaktadır:

  1. Rondonun bıçaklarının zarar görmesi
  2. Rondonun kablosunun hasar görmesi (Soyulması, kopması vb.)
  3. Rondonun motor gücünün azalması
  4. Rondoyu uzun süre hiç ara vermeden kullanma nedeniyle kabloların fazla ısınması ve kısa devre yapması
  5. Rondonun yanlış ve kullanma yöntemine aykırı olarak kullanılmasıRondonun Bozulduğunu Nasıl Anlarım?

Rondonuzun bozulduğunu aşağıdaki belirtilerden anlayabilirsiniz:

  1. Rondonuz çalışmıyorsa
  2. Rondonuz eski performansı ile çalışmıyorsa
  3. Rondonuz çalışırken çok kötü, yanık plastik kokusu geldiyse
  4. Rondoyu çalıştırırken ani bir ışık patlaması olduysa

Bozulan Rondo Evde Tamir Edilir Mi?

Rondonuz bozulduysa ve evde rondo tamir edecek tamir bilgisine ve deneyime sahipseniz gerekli yedek parçalar ile rondonun tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak eğer rondo tamir etmeyi bilmiyorsanız bu durumda bozulan rondo tamiri evde yapmaya çalışmanız ev kazalarının oluşmasına neden olabileceği gibi rondonuzun tamir edilemeyecek boyutta hasar almasına neden olabilir.

Rondonun Tamir Edileceği Yer Nasıl Seçilir?

Rondonuzun tamiri için genel olarak iki seçim şansınız vardır. Bu seçimi dilerseniz rondonun servisten dilerseniz elektronik cihazların tamirini yapan tamircilerden yana yapabilirsiniz. Servisler garantisi devam eden ürünler eğer kullanıcı hatası nedeniyle arızalanmamışsa tamiri ücretsiz bir şekilde ve aynı zamanda rondonuz ile tam anlamıyla uyum içinde çalışacak orijinal yedek parçalar ile gerçekleştireceği için ilk seçiminizi ürünün servisinden yana kullanmanızı öneririz. Aynı zamanda servis yerine tamirciyi tercih ederseniz ürününüzün garantisi devam ediyor ise garantisi yanacaktır. Eğer ürününüzün garantisi bittiyse, hızlı ve ekonomik bir şekilde ürününüzü tamir ettirebileceğiniz bir elektronik tamir merkezi tanıyorsanız buraya rondoyu tamir ettirebilirsiniz. Elektronik cihazların tamir edileceği mekanı seçerken güvenilir ve işini iyi bir şekilde yapan bir merkez seçmeniz rondonuzun arızanın giderilmesi bakımından çok önemlidir.Balcı Teknik Tamir olarak rondo tamir hizmeti vermekteyiz.

Rondo Tamir Servisine Nasıl Ulaşırım?

Rondonuzun markasına göre tamir servisine kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için markayı telefon numarasından arayabilir ve bulunduğunuz adrese en yakın olan rondo tamir servisi adresini alabilirsiniz. Ya da markanın servislerinin bulunduğu internet platformundan adresinize yakın olan servisin açık adresine kolayca ulaşabilirsiniz.


Rondo Tamir Fiyatı Ne Kadar?

Rondonuzu tamir ettireceğiniz yere, rondonun arızası nedeniyle değişim yapılması gereken parçaya, rondonun tamiri için gerekli olan işçiliğe göre tamir ücreti değişecektir. Net bir tamir ücreti almak istiyorsanız tamir için rondonuzu teslim ettiğiniz mekanın rondonuzu incelemesini ve rondonuzun arızası, ihtiyaç duyulan yedek parça gibi faktörleri göz önünde bulundurarak size net bir fiyat vermesini sağlayabilirsiniz. Tamir merkezlerinin sizlere sunduğu rondo tamir fiyatı size uygun gelirse tamiratın bir an önce gerçekleştirilmesini sağlayabilir ya da ücret size fazla gelirse ürünün tamir edilmeden size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.